Мова : Українська
BIOEKOPROM Contact Details:
Main address: Ул. Серегина, 17 36008 Украина, г. Полтава ,
Tel:+38(099)738-67-98, +38(067)139-90-05, , E-mail: bioekoprom@gmail.com

Перезвонiть менi

Високорентабельний бізнес у виробництві свого комбікорма - 06.06.2018

Сучасні реалії схиляють підприємців, тільки замислюються про початок своєї справи, до невеликого вкладення грошей з метою зниження ризику і швидкої окупності. Саме до таких належить виробництво свого комбікорми з установками «Біоекопром». Це обладнання має максимальну продуктивність при невисоких витратах на його покупку, так що почати отримувати прибуток від виготовлення сухих кормів для тваринництва можна вже через півроку експлуатації.

З чого почати?

Для того щоб зрозуміти, чи буде в даній місцевості бізнес з виробництва комбікорму рентабельним, потрібно скласти надійний бізнес-план. Для цього необхідно вивчити ринок споживачів, їх запити, знайти надійних постачальників вихідної сировини, заручитися підтримкою фахівців за рецептурою кормів, підібрати обслуговуючий персонал.
Хто може стати споживачем готової продукції?

Завдяки універсальності обладнання «Гном» воно може виробляти комбікорм різних фракцій. Цей факт, в свою чергу, дає можливість забезпечувати як великі, так і малі господарства, які займаються вирощуванням:
• великої рогатої худоби;
• свиней;
• кіз і овець;
• птиці;
• риби.

Як вибрати обладнання?

Купуючи міні комбікормовий завод «Біоекопром» з невисокою продуктивністю цілком реально повністю забезпечити комбікормами власне підсобне господарство. До таких відносяться Одношнекові комбікормові заводи місткістю від 500 кг.
Якщо ж є в наявності відповідні складські приміщення, автотранспорт і хороші цеху для масштабного виробництва комбікорму, то цей бізнес можна зробити ще більш рентабельним, продаючи надлишки власного виробництва таким же невеликим і навіть великим підсобним господарствам. Для цього буде потрібно придбання обладнання місткістю не менше 10 тонн, оснащене двома шнеками.

З чого отримують комбікорм?

Для тваринницького бізнесу потрібні спеціально підготовлені корми, адаптовані під той чи інший вид живності або птиці. Виробництво свого комбікорми з установками «Біоекопром» - це корисні, збалансовані і максимально ефективні корми які виходять при змішуванні такого подрібненої сировини як:
• солома;
• сіно;
• шрот;
• зерно;
• крейда;
• сіль;
• м'ясо-кісткове борошно;
• мінеральні добавки;
• білкові і протеїнові компоненти.

Суть технологічного процесу:


Виробництво свого комбікорми з установками «Біоекопром» - це високотехнологічний процес, продуманий до дрібниць.Він включає в себе наступні етапи:


1. Пневматична зернодробарка подрібнює самостійно чинить поліуретановому шлангу матеріал. Залежно від сировини використовується забірник сировини з механічним регулюванням подачі повітря.
2. Після подрібнення за допомогою одного або двох шнеків відбувається високоточне змішування інгредієнтів майбутнього комбікорму. Сировина надходить в ємність з жолобкова конвеєру. Паралельно зі змішуванням є можливість добавки в суміш таких інгредієнтів як кісткове борошно або вітамінізовані добавки. Для цього існує засипний приймальний бункер.
3. Після того як суміш готова з бункера її можна упаковувати безпосередньо в мішки за допомогою спеціального вигрузочного отвору  зі шнеком.

Численні нагороди в області виробництва кормів для тваринництва і доступні ціни роблять обладнання «Біоекопром» вельми популярним серед підприємців, як середнього, так і великого ланки. Виробник йде в ногу з часом і використовує для виробництва сучасну електроніку, що дозволяє максимально спростити та забезпечити процес виробництва.

Наші партнери