Мова : Українська
BIOEKOPROM Contact Details:
Main address: Ул. Серегина, 17 36008 Украина, г. Полтава ,
Tel:+38(099)738-67-98, +38(067)139-90-05, , E-mail: bioekoprom@gmail.com

Перезвонiть менi

Сама економічна інфрачервона сушарка в світі «ІНДІГО-1500». - 09.10.2016

   Призначена для сушки тирси, тріски, торфу, зерна і різних сипучих матеріалів, продуктивністю до 1000-2000кг / год.

    Компанія «Біоекопром» пропонує інноваційне рішення в сушінні органічних і не органічних сипких матеріалів. Інфрачервона сушильна лінія «ІНДИГО» для сушки подробленной деревної тріски (тирси), торфу, зерна, продуктивністю 1-2 т / год сухої сировини.

    Основою технології «Індиго» - є здатність молекул води активно поглинати певний спектр ІК - випромінювання. Запатентований метод інфрачервоного випромінювання певної довжини хвилі поглинається водою, що міститься в продукті, але не поглинається тканиною продукту. При цьому органіка продукту з певною часткою достовірності може вважатися прозорою для ІК - променів. Таким чином ІК енергія без втрат повністю передається воді продукту, нагріваючи її, змушуючи випаровуватися. Такий спосіб дозволяє створити устаткування не порівняльними в звичайних технологіях ККД, практично на 100% використовується підведена до органічного сировини енергія, яка не виділяє токсинів та інших шкідливих речовин, без викидів СО2 в атмосферу.

    
ІК сушильні камери і лінії барабанного типу різних модифікацій дозволяють сушити зернові, бобові, а й практично будь-який заздалегідь подробленное сировину органічного та неорганічного походжень, в тому числі відходи тваринництва і птахівництва, а також дає можливість виробляти гранульоване альтернативне паливо.

   
Витрати електроенергії при сушінні зернових і бобових складають до 2-х кВт електроенергії на 1 т /% испаренной вологи, а продуктивність досягає 10 т / год. При випаровуванні до 7% вологи. Дані ІК камери і лінії мають усі наведені вище перевагами, мають високу продуктивність (від 1 до 1,5 т / год.), Що стосується високо вологих побічних продуктів переробки сільськогосподарської сировини в кормові продукти.

   
Метод зневоднення органіки за допомогою низько температурної ІК технології «ІНДИГО» забезпечує високі економічні, якісні та екологічні показники.

Наші партнери